Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Audi, Yeni Modeli ile İddiasını Ortaya Koydu!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Yeni dönemde otomobil firmalarının benzinli ve dizel araç üretimini kısıtlamaya yönelik yürüttükleri çalışmalar hız kazanmışken, elektrikli araç üretimine yönelik geliştirilen çalışmalar günden güne basında daha fazla yer almaya devam ediyor.

Bu zamana kadar geliştirmiş olduğu araç modelleri ile otomotiv sektöründe kendisinden sıklık ile söz ettirmeyi başaran Audi, güncel hayat şartları içerisinde otomotiv sektörünün değişiklik gösterdiği durumlara ayak uydurarak elektrikli araç modeli sayısını arttırmaya devam ediyor.

Bu noktada yeni modeli için Porsche firması ile iş birliği yaptığını açıklayan Audi firması, yakın zamanda piyasaya sürmeyi planladığı yeni aracının tanıtımını yaptı.

Audi Yeni Modeli İçin Porsche ile İş Birliği Yaptı!

Otomotiv devlerinden biri olarak tanımlanan Audi, geçtiğimiz yıl sürücülerin beğenisine sunmuş olduğu A6 e-tron sportback konseptinden sonra, bu yıl A6 Avant e-tron konsepti ile sürücülerin karşısına çıktı.

Elektrikli araç sayısını günden güne arttırmak isteyen Audi, yeni modeli için Porsche firması ile anlaştığını duyurdu. Yeni modelin batarya özelliklerini güçlendirmek adına Porsche’tan destek alacak olduğunu açıklayan Audi, yeni 800 V batarya gücü ile piyasaya oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Auidi'nin Yeni Elektrikli Aracı Tanıtıldı!

Auidi'nin Yeni Elektrikli Aracı Tanıtıldı!
Elektrikli araç çalışmalarının ve buna bağlı olarak üretiminin sıklaştığı bugünlerde otomotiv devleri arasında sıkı bir rekabet ortamı oluşmuşken, Audi geçtiğimiz günlerde bu rekabeti iyice kızıştıracak olan yeni A6 Avant e-tron konseptli aracını tanıttı.

Araç tanıtımı esnasında yeni elektrikli modelinin 700 km menzile sahip olacağını açıklayan Audi, aracın yemek molalarında şarj edilmesi durumunda dahi 300 km’lik menzile sahip olabileceğini bildirdi. Yeni aracın sürtünme katsayısının 0,24 olacağını bildiren Audi, bu oran ile aracın performans yönünden oldukça iddialı olacağının sinyallerini vermiş oldu.

Hem Dış Tasarımı Hem İç Tasarımı Göz Dolduracak!

Audi- Porsche iş birliği içerisinde üretilerek piyasaya sunulmaya hazırlanan yeni A6 Avant e-tron konseptli aracın hem dış tasarımının hem de iç tasarımının, elektrikli araç sektöründe fark yaratacağı düşünülüyor.

Diğer elektrikli araçlara göre çok daha minimalist dış çizgilere sahip olan araç, iç tasarımında bulunan projektör sayısı ve her yolcu koltuğu için özel olarak geliştirilmiş olan kişiselleştirilmiş mesaj içerikleri ile şimdiden merak konusu olmayı başardı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,060
Son üye
Rüstem Yıldırım
Üst