Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Asgari ücretli için TOGG modeli düşünülüyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,264
Tepkime puanı
264
IMG_20230107_022610.jpg

Geçtiğimiz günlerde hep konuşulan bir soruya TOGG yönetiminden cevap geldi. Uygun fiyatlı model gelecek mi? TOGG'un uygun fiyata satılacak modeli ne zaman gelecek? Bu tip sorular geliyordu. Hatta bazı kesimler "ne yerlisi, yerli olsa asgari ücretli alır" vs soruları geliyordu. Bunlar için açıklama yapıldı.

Evet arkadaşlar şu an hiç bir markanın elektrikli otomobilini ülkemizde asgari ücretli bir çalışanın alması zaten çok zor. Bu yüzden bütçeye uygun fiyatlı bir Togg üretilmesi bekleniyor. Çünkü ilk üretilen pazarlama taktiği olan en iddialı model ile piyasaya girilmesiydi. Kez Togg yönetimi de bunj yaptı. Bizce de doğru olan buydu. Ama ilerleyen zamanda zaten daha uygun fiyatlı bir Togg aracı her zaman da söylendi. Bizde bu gün sizlere o konuyu açıklayacağız.

TOGG yönetimi Asgari ücretli için daha ulaşılabilir bir modeli 2027 yılında tanıtacak. O zaman bu milli gelişmemizi yine kabul etmeyenler olacak. Emin olun ki amaç bizlere düşmanlık etmek. Siz sanıyor musunuz asgarî ücretliyi düşündüklerinden soruyorlar. Ama dediğim gibi yine de 2027 yılında da uygun fiyatlı Togg otomobili üretilecektir. Hatta şu an resimde de işaret ettiğim model bizce de bu modelin görüntüsü diyebiliriz.
 

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,466
Mesajlar
5,075
Kullanıcılar
10,108
Son üye
Esmerellas
Üst