Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Kamyon üreticisi Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition modelini tanıttı. Yıllar geçtikçe, kamyonet hayatı gittikçe daha fazla çekiş kazanıyor. Bu göçebe yaşam tarzı herkes için uygun olmasa da, açık yolda ilerlerken sabit evinizin tüm konforunu sürdürmenin yadsınamaz bir çekiciliği var. Bu amaçla tasarlanan karavanlar ise kampçıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Bu gün de asansörlü iki katlı karavan için sizlere detaylar vereceğiz.

Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition ile ilgili detaylar​

Karavanların en yenisi ve en büyüğü, SAIC Motor tarafından üretilen Maxus Life Home V90 Villa Sürümü oldu. Çin'de tasarlanan ve üretilen bu çift katlı karavan minibüsü, seyahat halindeyken lüks bir yaşam ile yolcuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor.
Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition
Ferah iç mekan modern, minimal bir tasarıma sahip ve park edildiğinde 215 fit karelik yaşam alanına genişlemektedir. Klasik açılır tavanı bir sonraki seviyeye taşıyan bu karavanın çatısı, dışarı çıkılabilen bir balkona sahip ve ikinci katın tamamı bir güneşlenme odasına dönüşüyor.

Güneş odası, ikinci katta bir çay odasına, bir yoga alanına veya kalbinizin istediği her şeye dönüştürülebilen 133 metrekarelik bir yaşam alanı sunuyor.
Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition
Panoramik pencereler, daha fazla gizlilik için LCD teknolojisi kullanılarak elektronik olarak renklendirilebilir duvarlar mevcuttur. Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition da iki kata çıkmak için çalışan bir asansör bulunduğundan, ikinci kata erişmek için bir merdivene tırmanmaktan veya gülünç derecede dik ve küçük merdivenlerden çıkmak konusunda endişelenmenize gerek yok.
Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition
Lüks karavanda gözünüz var ise, SAIC Motor şu anda kampçılara Çin'de satmaktadır. 413.000 $ 'lık fiyat etiketini karşılayabiliyorsanız, beklemeye veya dünya çapında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Çin'de SAIC Motor tarafından tasarlanan ve üretilen lüks bir karavan minibüsü olan Asansörlü Karavan SAIC Maxus Life Home V90 Villa Edition ile hareket halindeyken lüks bir hayata merhaba deyin.

 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,052
Son üye
Eskisehir
Üst