Haber Arazi tipi elektrikli otomobil Alpha JAX CUV
admin

Admin
Yönetici
Elektrikli araçlar serilerine bir ilginç otomobil daha eklendi. Bu araç Arazi tipi Elektrikli otomobil Alpha JAX CUV oldu. Alpha JAX CUV nedir? Özellikleri nelerdir? Bunlara cevap arayacağız. İlginç tasarımıyla kendisinden söz ettiren otomobil 4 kişilik arazi aracı olan Alpha JAX CUV modeli hakkında tüm detayların yer aldığı içeriğimi okuyabilirsiniz.

Arazi tipi elektrikli otomobil Alpha JAX CUV Hakkında Detaylar​

Alpha JAX CUV nedir? Diyerek sözlerimize başlamak istedik. Alpha JAX CUV Elektrikli olarak üretilmiş 4 kişilik arazi aracıdır. Bu araç Alpha Motor Corporation imzası taşıyan modeldir. Bu model şu an konsept model gibi görünmektedir. Henüz aracın tanıtımı gerçekleşmemiştir.
Arazi tipi elektrikli otomobil Alpha JAX CUV
Görüntüsü ve şekli ile tam bir arazi koşuluna göre üretilmiştir. Koyu yeşil rengi, arazi ekipmanlarıyla şık ve sert tasarımıyla kendinden söz ettirmektedir. Alpha JAX CUV İç tasarımı da gayet sade ve şıktır. Bu da arazi aracı olduğunu en iyi şekilde göstermektedir.
Arazi tipi elektrikli otomobil Alpha JAX CUV
Alpha JAX CUV Özellikleri ise şu şekildedir.
  • 0’dan 100 km/s hıza 6,5 saniyede çıkabiliyor.
  • 75 kWh lityum-iyon pil
  • Ortalama 400 km kadar menzil getiriyor.
  • İstenirse sadece önden çekiş, istenirse de dört çeker olarak satışa sunuluyor.
  • Ayrıca 839 kg çekme değerine sahiptir.
Ayrıca arazi için özel elektrikli otomobil Alpha JAX CUV satış fiyatı ise Avrupa'da 38 bin dolar başlangıç fiyatı olarak belirlendi. İsteyenlere ise 48 bin dolara kadar ek özellikve teknik detaylar eklenebiliyor. Sizlere öneri olarak sunduğumuz içerikler;
 

Aktif Kullanıcılar

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
1,766
Mesajlar
2,558
Kullanıcılar
1,252
Son üye
imt1453
Üst