Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Araç Periyodik Bakımı Neden Önemlidir?


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Araç periyodik bakımı neden önemlidir? Diye merak ediyorsanız cevabı oldukça basittir, bakımını yaptırmadığınız durumlar hayatınızın riske atılmasıyla sonuçlanacaktır. Araçlar son dönemde neredeyse bir yatırım halini aldılar.

Aracınıza hayatınızın her anında ihtiyacınız olacağı için olası bir arza hem işlerinizin aksamasına hem de aracınızın değer kaybetmesine yol açacaktır. Neden Araç periyodik bakımı yaptırmalıyım? Çünkü araç periyodik bakımını yaptırmazsanız sorunlu parçaları bilmeyeceğiniz için ölümcül kazalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Araç periyodik bakımı önemli midir? Diye soruyorsanız cevabı evet, çünkü zamanla diğer parçalarda arızalanacağı için büyük masraflar ile karşı karşıya kalabilirsiniz

Neden Düzenli Araç Bakımı Yaptırmalısınız?​

Güvenliği Sağlar​

Araç periyodik bakımı neden önemlidir? Denildiğinde en önemli sebebi periyodik bakımların hem sizin hem de aracınızın güvenliğini arttırmasıdır. Periyodik araç bakımlarınızı zamanında yaptırmak parçaların tamamen bozulmasını ve daha büyük sorunların yaşanmasını önleyecektir.

Aynı zamanda periyodik bakımda ileride arza çıkarması şüphelenilen parçalar kontrol edileceğinden, sorunu daha başlamadan çözebilirsiniz. Aynı zamanda can güvenliğinizi de büyük oranda sağlamış olacaksınız. Frende oluşabilecek en ufak arızanın dahi ölümle sonuçlanacağını unutmamanız gereklidir.
Araç periyodik bakımı neden önemlidir

Para Tasarrufu Sağlar​

Aracınıza düzenli bakım yapıldığı takdirde, büyük maliyet çıkaracak sorunları daha oluşmadan çözersiniz. Araç bakımı için ödediğiniz ücretin çok daha fazlasını, arabanıza bakım yaptırdığınız takdirde tasarruf edersiniz.

Düzenli Araç Performansı Sağlar​

Düzenli araç bakımı yaptırmak aracınızın ilk gün ki performansını korumasına yardımcı olur. Araç periyodik bakımı neden önemlidir? Diyorsanız düzgün ve dengeli bir direksiyon, sağlıklı bir motor ve ilk gün ki lastik çekişi için gerekli olduğunu bilmelisiniz. Aynı zamanda spor bir otomobile veya özel seri bir araca sahipseniz herkesten daha çok araç periyodik araç muayenesine ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Çünkü olası bir parçanın arızalanması durumunda yedek parça bulunması zor olacaktır.

Araç Değerini Yüksek Tutar​

Düzenli bakım yaptırılan bir araç 0'ı ile yakın bir değere sahip olur. Müşterileriniz aracınızı ekspertiz ettirdiklerinde aracınız potansiyel rakiplerinin önüne çıkacaktır. Her zaman bakımlı araçlar diğerlerine göre daha değerlidir. Aynı zamanda satmayı düşünmüyorsanız bile uzun yıllar sonra iyi bakılmış bir araç koleksiyon olarak satılıp yüklü miktarlarda para getirebilir.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,070
Kullanıcılar
10,081
Son üye
tezcang
Üst