Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Araç Güncelleme Almıyor

slmntogg

Üye
21 şubatta serviste büyük güncellemeyi almak için randevu oluşturdum. Güncellemeyi yapabilmek için aracın güncel sürümünün 1.3.11 olması gerektiğini söylediler ancak benim aracım 1.3.6 sürümünde ve güncelleme ekranında yeni güncelleme çıkmıyor. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

yhndrk

Üye
21 şubatta serviste büyük güncellemeyi almak için randevu oluşturdum. Güncellemeyi yapabilmek için aracın güncel sürümünün 1.3.11 olması gerektiğini söylediler ancak benim aracım 1.3.6 sürümünde ve güncelleme ekranında yeni güncelleme çıkmıyor. Ne yapmam gerekiyor bilen var mı?
geçen hafta gemlik deneyimleme merkezinden randevu aldım ve cihazı götürdüm 10 a yakın güncelleme yapıldı. yüksek voltaj hatası, bazı hata mesajlarının gereksiz yere ekranda görünmesi, şarj iyileştirmesi vs gibi pek çok düzeltmeler yapıldı. şu ana kadar gayet güzel .

M.C.

Üye
Arkadaşlar aracı 28 aralıkta aldım. Kendi güncellemelerimiz yeterli omuyormu. Servise mi gitmek gerekiyor. Araç şofor emniyet kemeri takılı olmadan hareket edebiliyor. Bazen yüksek voltaj arızası diyor ama yeniden başlatınca düzeliyor.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,994
Son üye
receps53