Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Amperino'nun geleceği hakkında detaylar!

ADMİN

Admin
Yönetici
turkiyenin-ikinci-yerli-otomobili-tanitildi-amperino-c-100-1-780x470.jpg
Bursa'da gerçekleşen Go Green Türkiye Fuarı'nda Amperino'nun büyük ilgi görmesi ve yerel yöneticilerin ve yetkililerin aracı yakından incelemesi oldukça önemli. Amperino'nun etkileyici özellikleri ve fuarda topladığı olumlu geri bildirimler, yerli otomotiv sektörü için umut verici olarak görülüyor.

Bu etkinlikte paylaşılan bilgiler doğrultusunda, Amperino'nun özellikleri ve geleceği hakkında şunları söyleyebilirim:

1. Yerlilik ve İlgi: Amperino'nun yüzde 100'e yakın yerli üretimi ve geniş kitleler tarafından ilgi görmesi, Türkiye'nin yerli otomotiv sektöründe ilerleme kaydettiğini gösteriyor. TBMM Sanayi ve Teknoloji Komisyon Başkanı Mustafa Varank'ın ve diğer yetkililerin araca ilgi göstermesi, projeye duyulan güveni ve potansiyeli vurguluyor.
  2. Seri Üretim Planları: Amperino'nun CEO'su Haluk Özbek'in ifadelerine göre, araç 40 aya yakın süren bir çalışmanın ürünü. Özbek, 2025'ten itibaren seri üretime geçmeyi planladıklarını belirtmiş. Bu, yerli elektrikli aracın gelecekteki seri üretim ve piyasaya sunum aşamasına yönelik bir hedefi işaret ediyor.
  3. Fiyatlandırma ve Erişilebilirlik: Özbek, gençlerin ve toplumun araca kolayca erişebilmesi için fiyat konusunda ellerinden geleni yapacaklarını ifade etmiş. Bu, Amperino'nun sadece teknolojik bir başarı değil, aynı zamanda toplumun geniş kesimlerine ulaşma ve yeşil teknolojiyi daha erişilebilir kılma çabası olduğunu gösteriyor.
  4. Küresel Pazarlama ve Yatırım: Özbek, yeni yatırımcı ortaklarla küresel ölçekte üretim ve pazarlama için çaba harcadıklarını vurgulamış. Bu da Amperino'nun sadece yerel değil, uluslararası pazarlarda da yer almak istediğini gösteriyor.
Bu tür girişimler, Türkiye'nin elektrikli araçlar ve yeşil teknoloji konusunda ilerlemesine katkıda bulunabilir. Yerli üretim ve çevreci teknolojilere yapılan yatırımlar, ülkenin sürdürülebilir bir gelecek için attığı adımların önemli bir parçası olabilir.

ShiftDelete.Net'in Amperino hakkında özellik videosunu da izleyelim.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,461
Kullanıcılar
10,017
Son üye
Tufan Yasin Soylu