Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Alpha Wolf Elektrikli Pikap hakkında detaylar


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Alpha Wolf Elektrikli Pikap hakkında detaylar neler? Alpha Motors Wolf Elektrikli Pikap özellikleri ve bilinmesi gerekenleri sizlere aktaracağız. Elektrikli araç başlangıcından kısa bir süre sonra Canoo , uzayda rakip bir girişim olan bir pikap kamyonunu tanıttı , Alpha Motors, kendi elektrikli kamyonunun tasarımlarını ortaya çıkardı.

Canoo pikabının, şirketin minivan ve teslimat kamyoneti tarafından kullanılan aynı "kaykay" platformuna dayandığı gibi, Alpha Wolf da başlangıçta önerilen diğer iki modeli temel alıyor: Ace coupe ve Jax crossover coupe . Bu, Wolf'un bu durumda eski Japon kompakt pikaplarını belli belirsiz anımsatan retro bir stil kazandığı anlamına geliyor.
Alpha Wolf Elektrikli Pikap hakkında detaylar
Bununla birlikte, Wolf, As'tan yaklaşık iki fit daha uzundur. Yine de bu, modern pikap standartlarına göre oldukça kompakt hale getiriyor. Örneğin, bir Ford Ranger SuperCrew'den yaklaşık iki fit daha kısadır.

Yatak 65 inç uzunluğunda, 59 genişliğinde ve 16 derinliğindedir. Alpha, 3.000 pound'luk bir çekme kapasitesinden bahsetmesine rağmen, yük kapasitesi belirtmiyor. Wolf ayrıca bir "saçmalık" içeriyor ve Alpha'nın web sitesindeki resimler, mevcut bir solar yatak örtüsünü gösteriyor.
Alpha-Wolf-Elektrikli-Pikap-hakkinda-detaylar1-1024x537.jpg
Jax'ta olduğu gibi Alpha, Wolf'u tek motorlu, önden çekişli ve çift motorlu, dört tekerlekten çekişli konfigürasyonlarda sunmayı planlıyor. Alpha, 250-275 mil menzil ve 6.2 saniyede 0-60 mil hızlanma tahmin ediyor.

Diğer birkaç şirket elektrikli kamyonlar planlarken , Alpha ve Canoo gerçekten kompakt modellerle öne çıkıyor ve potansiyel olarak yıllar önce Amerika Birleşik Devletleri'nden kaybolan bir pazar segmentini canlandırıyor. Canoo, çift motorlu, dört tekerlekten çekişli güç aktarım mekanizmasından 600 hp ile kamyonu için benzer bir menzil teklif ediyor.
Alpha Wolf Elektrikli Pikap hakkında detaylar
Canoo ayrıca çalışma prototipleri göstermiştir kaykay şasi ve ilk üretim EV , şirket planları bir abonelik hizmeti aracılığıyla münhasıran sunmak için bir minivan. Alpha şimdiye kadar yalnızca statik görüntüler gösterdi.

Yine de Alpha Wolf için rezervasyon alıyor. Tam fiyatlandırmanın 36.000 ila 46.000 $ arasında çalışması bekleniyor. Teslimatların 2023'te başlaması söz konusu.
Alpha Wolf Elektrikli Pikap hakkında detaylar
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst