Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

9 Milyon TL’lik Yeni Nesil Range Rover’a Türkiye’den Büyük İlgi!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
Görüntüsü ve performansı ile dikkat çeken araç modellerinden biri olan Range Rover, yeni nesil versiyonu ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. Ülkemize yaz aylarında gelmesi planlanan aracın, olası satış fiyatı ise şimdiden dudak uçuklattı.

Yeni Range Rover Türkiye'ye Gelmeye Hazırlanıyor!

Hem ülkemizde hem de diğer dünya ülkelerinde belirli bir kesim tarafından sıklık ile tercih edilen araç modellerinden biri olan Range Rover, uzun süredir Land Rover mühendislerinin üzerine kafa yorduğu yeni nesil modeli ile yollara çıkmaya hazırlanıyor.

Ülkemizde de büyük bir heyecan ile beklenen yeni modele ait bilgiler, şimdiden araştırılmaya başlandı. Henüz piyasaya sürülmemiş olmasına rağmen hakkında sorgulamaların yapıldığı yeni nesil Range Rover’ın Türkiye satış fiyatının 9 milyon TL olacağı tahmin ediliyor.

Diğer modellerine göre gövde tasarımlarında farklılıkların gözlendiği yeni nesil Range Rover, performansı ile merak konusu oldu.

222 Kişi Tarafından Sipariş Edildi!

222 Kişi Tarafından Sipariş Edildi!
Henüz piyasaya sürülmeyen ancak namının kendisinden önce gelmesini sağlayan yeni nesil Range Rover, Türkiye’de yaşayan vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Alınan bilgilere göre aracın şimdiden 222 kişi tarafından sipariş edildiği ve yaz ayları ile birlikte piyasaya çıkmasından sonra bu sayının daha da artmasının beklendiği bilgisi kaydedildi.

2022 Türkiye Satış Fiyatları

Land Rover mühendislerinin uzun bir süredir üzerinde çalıştıkları ve nihayet yaz ayları itibari ile piyasaya sürülecek olan yeni nesil Range Rover’ın Türkiye satış fiyatları henüz belli olmadı. Aracın 8 milyon TL ile 10 milyon TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarda satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Yeni nesil Range Rover ile ilgili haberlerin çıkmasının ardından şu an da ülkemizde satışta olan Range Rover model araçların güncel fiyatları merak edildi. İki farklı donanıma sahip olan Ranger Rover’ın 2022 satış fiyatları şu şekilde duyuruldu:
  • HSE 3.0 D350 Motor Standart Wheelbase: 8 milyon 134 bin TL
  • Autobiography 3.0 D350 motor Standart Wheelbase: 8 milyon 724 bin TL
  • First Edition 3.0 D350 motor Standart Wheelbase: 9 milyon 51 bin TL
  • Autobiography 3.0 D350 motor Long Wheelbase: 9 milyon 19 bin TL
  • First Edition 3.0 D350 motor Long Wheelbase: 9 milyon 182 bin TL
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst