Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

2022 BMW i4, 523 beygir, 500 KM menzil ile geliyor!


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,249
Tepkime puanı
261
2022 BMW i4 menzili kaç kilometre olacak? BMW i4 Kaç beygir olacak? Tüm BMW i4 özellikleri neler? İç tasarımı ve tasarımı nasıl? Tüm soruları sizler için cevaplayacağız.

2022 BMW i4, 523 beygir, 500 KM menzil ile geliyor!​

BMW Group, Almanya'nın Münih kentinde Çarşamba günü düzenlenen yıllık genel toplantısını ilk kez üretim görünümünde yaklaşan BMW i4'ü tanıtmak için kullandı. Pilli elektrikli spor sedan, 2021'de satışlara başlayacak, ancak ABD için zamanlama henüz açıklanmadı.

Şu anda, 2022 modeli olarak 2022'nin başlarında bu kıyılara ulaşmasını bekliyoruz. İşte o zaman BMW, iX elektrikli crossover'ının satışına burada başlayacak .

İ4, BMW'nin en yeni 4 Serisi'ne dayanıyor ve savaşı doğrudan Tesla'nın Model 3'e götürmek için tasarlandı. Bir yıl önce bir konsept olarak tanıtıldı ve gövdesini hala test edilmeyen yeniden tasarlanmış 4 Serisi Gran Coupe ile paylaşıyor.
2022 BMW i4 menzili kaç kilometre olacak? BMW i4 Kaç beygir olacak? Tüm BMW i4 özellikleri neler? İç tasarımı ve tasarımı nasıl?
BMW Çarşamba günü, i4'ün seçilebilecek birden fazla kaliteye sahip olacağını doğruladı; en üst seçenek, EPA tarafından ölçüldüğünde 523 hp ve tahmini 300 mil menzil sunan bir M Performance varyantı olacak.

Batarya, BMW'nin önceki bataryalarından kilovat saat başına daha kompakt olan BMW'nin beşinci nesil tasarımı olacak. Otomobil üreticisi daha önce 1,212 pound ağırlığında 80 kwh'lik bir birimi ima etmişti.

523 beygirlik model için her aksta bir elektrik motoru olacak ve böylece bir dört tekerlekten çekiş sistemi oluşturacak. Dört saniyenin altında 0-60 mph hızlanma ve yaklaşık 120 mph'de sınırlanmış bir en yüksek hız arayın.
2022 BMW i4 menzili kaç kilometre olacak? BMW i4 Kaç beygir olacak? Tüm BMW i4 özellikleri neler? İç tasarımı ve tasarımı nasıl?
BMW, elektrik motorlarını, her bir motoru tek hızlı şanzıman ve güç kontrol ünitesiyle aynı muhafazada birleştiren modüler tahrik ünitelerinde barındırır. Bunlardan en fazla iki tanesi bir aksa takılabilir, böylece potansiyel olarak yolun aşağısında daha güçlü bir i4'e bakabiliriz.

BMW henüz i4'ün iç tasarımını açıklamadı, ancak bunun 4 Serisi'nin iç tasarımının bir klonu olmayacağını biliyoruz. Otomobil üreticisi, en son iDrive 8 kullanıcı ara yüzünün i4'te yer alacağını doğruladı (iX'te de yer alacak).

Ayrıca, 2022 BMW i4'ü 4 Serisi ailesinin geri kalanından ayırt etmeye yardımcı olmak için iX'tekiler gibi benzersiz renk ve döşeme seçenekleri sunduğunu da görebiliriz. Önümüzdeki haftalarda i4'ün tam olarak ortaya çıkması planlandığı için bizi izlemeye devam edin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Forum istatistikleri

Konular
2,457
Mesajlar
5,045
Kullanıcılar
9,961
Son üye
YakupDincer
Üst