TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

2021 Renault Arkana Avrupa’da Satışa Sunuluyor!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,113
Tepkime puanı
225
Daha önce Rusya için üretilen 2021 Renault Arkana Avrupa'da Satışa Sunuluyor! Renault Arkana ne zaman satışa sunulacak? Renault Arkana Mart ayında Avrupa'da satılmaya başlanacak. Bu haberin detaylarını sizler için hazırladık. Yazımızı okumaya devam ediniz. İyi yıl önce Rusya pazarı için üretilen Renault Arkana modeli Kore'de üretilen bir modeldir. Bu aracı sadece Rusya pazarı için üretmişti. Şimdi de Avrupa için satışa çıkaracağı duyuruldu. Bu satış için de 2021 mart ayında siparişlere başlanacağı söylendi. Bizlerde Renault Arkana 2021 model Avrupa satışı için sizlere detaylar hazırladık. 2021 Renault Arkana 1.6 benzinli - hibrit 130 beygir güç ile gelen ve 1.3 benzinli hibrit seçeneği ile gelecek. Yani Renault bu sistem ile elektrikli motora geçişinin önünü iyice açmış oldu. Renault Arkana için Mart ayında siparişlerin alınacağı ve yaz sonunda da araçların teslim edileceği gelen haberler arasında yer alıyor.
2021 Renault Arkana Avrupa'da Satışa Sunuluyor!

2021 Renault Arkana fiyatı ne kadar?​

Renault Arkana 2021 fiyatı ise henüz belli olmadı. Fakat uzmanlar bu aracın Avrupa'da 30 Bin Euro civarında satışa sunulacağı yönünde bir fiyat ortaya koydu. Bu oran aşağı yukarı bizim de ön görülerimizi arasında yer alıyor. Çünkü ortalama aynı segmentteki araçlar markadan markaya 30 ile 45 bin Euro arasında değişiyor. Bizler de ekonomik fiyat belirleyebilecek Renault için 30 Bin Euro bandını makul seviyede bulduk. Araç da SUV segmentinde bir araç diyerek bizlerde de bu aracı beklemeye başladık desek yeridir. Ayrıca aracın şimdilik Türkiye'ye ne zaman geleceği hakkında detaylı bilgiye ulaşamadık. İlerleyen süreçte de gelişmeler olursa sizlerle paylaşacağız. Birde öneri olarak sizlere Elektrikli Megane görüntüleri paylaşıldı! Yazımızı inceleyebilirsiniz. Sizlere bu araç için birde iç konsol görüntüsü paylaşmak istedik. Bu iç konsolu görünce de Renault araç mı bu diyeceğiniz derecede iyi bir tasarımı karşımıza çıkmış desek yeridir.
2021 Renault Arkana Avrupa'da Satışa Sunuluyor!
Ayrıca yerli otomobil sitemizin Otomobil forum 'una de üyelik yaparak konular hakkında soru ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
 

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,571
Kullanıcılar
5,189
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst