Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

2020’nin En İyi Elektrikli Otomobilleri


ADMİN

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,263
Tepkime puanı
263
2020’nin En İyi Elektrikli Otomobilleri hangileridir. Yazının içeriğinde bulabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomobillerde de gelişmeler söz konusu oluyor. Özellikle günümüzde elektrikli otomobiller çok fazla gündeme geliyor.

Sürekli geliştirilmeye devam eden elektrikli otomobiller fosil yakıtlar ile mücadele ediyor. Çevre üzerinde çok büyük bir olumlu etkisi bulunan elektrikli otomobiller aynı zamanda da sürücünün tasarruf etmesine de yardımcı oluyor.

2020 Model Elektrikli Otomobiller​

2020’nin En İyi Elektrikli Otomobilleri gelişmiş iç ve dış tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda elektrikli otomobillere olan ilgi gittikçe artıyor. Bu iki karşısında otomobil firmaları daha çok elektrikli otomobil geliştirmeye çalışıyor.

Elektrikli otomobiller sayesinde çevreye hiçbir şekilde fosil yakıt atılmıyor. Bu da hem çevre hem insan sağlığı için son derece önemli konulardan biri oluyor. En iyi çevre dostu elektrikli otomobil modelleri şu şekildedir.

2.jpg


Audi E- Tron​

Audi Q serisi 2019 yılında ortaya çıkmıştı. Audi E- Tron ‘da aynı şekilde bu araca benzer bir şekilde üretildi. Şarj gücü en üst düzeyde üretildiği için en fazla tercih edilen elektrikli otomobil modellerinden biridir.

Beygir gücü tam olarak 335 olmaktadır. Aynı zamanda tork gücü diğer elektrikli otomobillere göre çok daha yüksek olduğu için bütün otomobillerden ayrılarak ön plana çıkıyor.

1-5.jpg


İç ve dış tasarımı son derece şık bir şekilde dizayn edildi. Bu model hala geliştirilmeye devam ediyor ve 2021 yılında yeni modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İç tasarımda şıklıktan yana olan kişiler için en ideal tercihlerden biridir. Çevre dostu olmasından kaynaklı olarak da çok fazla tercih ediliyor. Türkiye'de satılan elektrikli otomobiller arasında yer alıyor.

Porsche Taycan​

Porsche her zaman sevilen araba modellerinden biri oldu. Bir de Taycan gibi elektrikli bir modelin üretilmesi herkesin ilgisini kazandı. 2020 elektrikli otomobiller arasında en iyilerden biri olmayı başarıyor. Son derece yüksek bir teknoloji ile donatılması tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor.

1-6.jpg


Normal bir elektrikli araç istemeyen kişiler için üretildi. 20 dakikada neredeyse otomobilin şarjı yüzde 80'e kadar doluyor. Hızlı şarj olma özelliği de çok büyük bir avantaj sağlıyor. Elektrikli otomobil fiyatları arasında en yüksek fiyatlı olanlardan biri olabilir.
 
Son düzenleme:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,465
Mesajlar
5,068
Kullanıcılar
10,058
Son üye
mustafa akçam
Üst