Yerli araba modifiye yapılmış hali nasıl olurdu?

Yerli araba modifiye yapılmış hali nasıl olurdu? ya da Yerli otomobil modifiye yapılmış hali nasıl olurdu? Bu gün bu güzel konu ile sizlere içerik hazırlamak istedik.

Yerli araba modifiye yapılmış hali nasıl olurdu? ya da Yerli otomobil modifiye yapılmış hali nasıl olurdu? Bu gün bu güzel konu ile sizlere içerik hazırlamak istedik. Hemen hemen herkesi beklediği yerli otomobil için çeşitli facebook sayfaları modifiyeli TOGG resimleri yaptılar. Vatandaşlar tarafından ilgi gören bu resimleri bende yazı haline getirmek istedim.

Yerli araba modifiye yapılmış hali nasıl olurdu?

Yerli otomobil modifiye yapılmış hali nasıl olurdu? diye merak ediliyor. Bende yapılmış olan bu resimleri derleyerek güzel bir içerik oluşturdum. Yerli araba modifiye halini sizler de nasıl bulduğunuzu yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca merak edilen nokta sedan nasıl oluyor modifiye yapılınca bu konu benim de merakımdı. Bende sizler için Yerli araba modifiye olmuş hali resimleri derledim. Yazımızı beğenenler yorum yapmayı, düşüncenizi dile getirmeyi unutmayınız.

Yerli otomobil modifiye yapılmış hali;

Yerli otomobil modifiye yapılmış hali

Yerli otomobil modifiye yapılmış hali

Yerli otomobil modifiye yapılmış hali

Yerli otomobil modifiye yapılmış hali yazımızdan sonra sizlere öneri olarak sunduğumuz içeriklere göz atmayı unutmayınız.

İlginizi Çekebilir

Bir Yorum

  1. Süper ama bence biraz daha yaratıcı olun.Mesela rüzgarlık, cam rüzgarlığı, difüzör,içine bir ayna süsü, arabanın dışına süsleri çizgiler,Hella far.Yani bu dediklerimin dışında da farklı şeyler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu