TOGG’dan Merak Uyandıran Paylaşım! Yeni Model Mi Geliyor?

TOGG'dan Merak Uyandıran Paylaşım! Yeni Model Mi Geliyor?

ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı’na katılmak için gün sayan TOGG’da yeniden heyecan uyandıran gelişmeler yaşanıyor. Yerli otomobil geçtiğimiz hafta CES 2022 fuarına katılmak üzere Turkish Cargo uçağı ile ABD’ye yolcu edilmişti. TOGG’da fuar heyecanı sürerken, resmi sosyal medya hesabından kısa video paylaşımı yapıldı. Paylaşımın sonunda görüntüye gelen tasarımın TOGG’un sedan modeline ait olduğu konuşulmaya başlandı.

TOGG’dan CES 2022 Paylaşımı

TOGG’dan CES 2022 Paylaşımı

Türkiye’de milyonlarca vatandaşın yakından takip ettiği yerli otomobil TOGG, 2022 yılında üretim bandına girecek. Bu sene sonunda satışına başlanması beklenen TOGG ilk olarak yerli piyasada, daha sonra ise Avrupa pazarında boy gösterecek. TOGG son olarak ABD’nin Las Vegas eyaletinde gerçekleştirilecek olan tüketici elektroniği fuarı Consumer Electronics Show (CES) için harekete geçti.

Fuara katılmak için Turkish Cargo uçağı ile sanal konvoy yapılarak ABD’ye götürülen TOGG’un SUV modeli büyük heyecan yaratıyor. TOGG resmi sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yapıldı ve CES 2022 fuarına dikkat çekildi. Kısa bir videonun yer aldığı paylaşımda ayrıca “Teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES 2022 – Tüketici Elektroniği Fuarı’na hazırız” notu dikkat çekti.

TOGG Sedan Mı Geliyor?

Sosyal medyada büyük ilgi gören paylaşımdaki videoda TOGG’un farklı bir tasarımı yer aldı. CES 2022 fuarında TOGG’un SUV modeli dünyaya tanıtılacak. Ancak sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda daha önce gösterilen modellerden farklı bir tasarımın yer alması merak uyandırdı. Görüntülerdeki aydınlatmalı TOGG logosu ve geniş bir LED aydınlatma tasarımı, bu aracın sedan model olduğu iddialarını gündeme taşıdı.

Bu paylaşımdan sonra sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘CES 2022’de sürpriz bir yeni model tanıtımı mı gelecek’ sorusunu akıllara getirildi. Ancak bu detayların TOGG SUV modeli tasarımında yapılan değişiklikler olup olmadığı konusunda henüz resmi bir açıklama gelmedi. TOGG’un yer aldığı CES 2022 fuarı 5-7 Ocak tarihlerinde düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir