TOGG Prototip Testleri Başarılı Şekilde Devam Ediyor! [Video]

TOGG Prototip Testleri Başarılı Şekilde Devam Ediyor

Elektrikli otomobil TOGG Prototip Testleri Başarılı Şekilde Devam Ediyor! Bu gün Twitter adresinden bir paylaşım geldi. Bu paylaşımda Milli otomobilimiz için Prototip araçlara uygulanan tüm dayanıklılık ve diğer testlerin görüntüsü paylaşıldı. Şimdi gelin bu paylaşımı inceleyelim.

TOGG Prototip Testleri Başarılı Şekilde Devam Ediyor!

Milli otomobilimiz TOGG için geçtiğimiz günlerde haber yapmıştık. Bu haberde Yerli Aracımızın test için yola çıktığı videoyu görmüştük. Bu kez de sizlere bu testlere başlanmasından sonra çekilen bir video aşamasını paylaşacağız. Sosyal hesabı üzerinden paylaşılan görüntülerde dayanıklılık testi sağlamlık ve aracın teknolojik testleri yapıldı.

TOGG Twitter adresinde paylaşılan gönderi detaylarında bir video yer alırken bir adet de video paylaşıldı.

İşte o Paylaşım:

Ürün stratejimizin en önemli aşamalarından biri olan test süreçlerimiz, farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde başladı. Şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor. #YeniLigeYolculuk #TOGG

TOGG Prototip Testleri videosu ise şu şekildedir.

TOGG twitter hesabından paylaşılan bu tweetin ekran görüntüsünü de aşağıya bırakıyoruz.

TOGG Prototip Testleri Başarılı Şekilde Devam Ediyor tweet

Sizce Bu aracımız bu testlerden başarılı geçecek mi? Bu soru için erken ama seri üretim başladıktan sonra da gireceği Ncap testlerinde kaç yıldız alır? Cevaplarınızı yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir