Otomobil İçin Tramer Nedir?

"Otomobil İçin Tramer Nedir?" sorusu sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Açılımı "Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi" olan Tramer, tüm araç sigorta bilgilerinizi toplayarak depolamaktadır.

Otomobil İçin Tramer Nedir?” sorusu sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Açılımı “Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi” olan Tramer, tüm araç sigorta bilgilerinizi toplayarak depolamaktadır. Tramer sayesinde araç sigorta bilgileriniz tek bir veri merkezinde toplanmakla beraber araç bilgilerinize de daha kolay şekilde ulaşmanıza olanak vermektedir.

Araç sahibi pek çok kişi tarafından önem taşıyan Tramer, araçlarınızın kaza bilgileri, kusur bilgileri ve hasar kaydı gibi birçok konu hakkında hizmet sunmaktadır. Aracınızın sigortada olup olmadığı bilgisini de Tramer sayesinde en hızlı şekilde temin edebilirsiniz. Tramer sistemi üzerinden sorgulama yaparak araç hasar kaydınız hakkında en detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Otomobil İçin Tramer Nedir? Tramer Kaydı Nasıl Sorgulanır?

Otomobil İçin Tramer Nedir? sorusunu yukarıda ayrıntılı şekilde cevapladık. Şimdi de Tramer kaydının nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceğiz. Tramer kaydı sorgulamak hiçbir zorluk gerektirmez. Aracınızın Tramer kaydı bilgilerine, değişen ve gelişen teknoloji sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aracınıza ait Tramer kaydını sorgulamak için plaka kodunuzu kullanarak aracınızın hasar kaydını, kaza bilgilerini ve sigortasındaki son durumu hakkında her türlü bilgiyi en kolay şekilde öğrenebilirsiniz.

Tramer kaydınızı mobil cihazlarınızı kullanarak sorgulamanız mümkündür. İlk olarak birleşik olacak şekilde plaka kodunuzu yazarak “5456′”ya SMS göndermelisiniz. SMS gönderme işlemi için sizden çok düşük meblağda kullanım ücreti alınacaktır. Aracınızın hasar kaydı hakkında bütün bilgiler size tekrar SMS olacak şekilde yanıt olarak gelmektedir. Aynı zamanda “11890 Alo Hasar Çağrı Merkezi” ile iletişime geçerek, araç plaka kodunuzu ve şasi numaranızı iletebilirsiniz. Ardından size SMS olarak geri bildirim gelecektir. Bu basit ve kısa işlemler sayesinde aracınızın tüm sigorta bilgilerini elde etmiş olacaksınız.

Otomobil İçin Tramer Nedir? Tramer Kaydının Avantajları Nelerdir?

Tramer kaydının birçok avantajı vardır. “Otomobil için Tramer nedir?” sorusunun en doğru cevabı “Otomobil için Tramer her şeydir!” olmalı. Çünkü Tramer sayesinde kayıt altında olan araç sigorta bilgileriniz kaybolmadan saklanabilmektedir. Tramer kaydı ile, aracınızın sigorta süresini, hasar durumunu, yaptığı kazaları, trafik poliçe bilgisini ve kasko poliçe bilgisini tek bir kanaldan rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda kaza tespit tutanağı ile aracınızın kusur oranını sorgulama avantajını da Tramer kaydı sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu