TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,108
Tepkime puanı
225
Değerli okurlarımız kimileri bu proje sahte derken bu gün ise Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı ve sahte yalan yerli otomobil hikaye diyenlerin ağzı açık kaldı. Yerli otomobilin Bursa da yapılacağı açıklandıktan sonra belirlenen arazide inceleme yapıldı.

Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı​

Yerli otomobil şu anda hazırlıklar devam ederken Bursa'nın gemlik ilçesinde yapılacağı belirlenmişti. Bazı haber yayın organları fiyasko, yalan haber diye yerli otomobili karalarken bu gün Bursa Valisi, Bakanlık yetkilileri ve Ak parti milletvekilleri Gemlik ilçesinde fabrika yeri olarak belirlenen arazide inceleme yaptı.

Bu haberi yine bizim sitemiz gibi milli ve yerli siteler kaleme alırken karalama yapan sitelerden ses soluk çıkmadı. Bu yüzden karalama kampanyaları yapan siteleri sizler baz almayarak yerliotomobil.org sitesini takipte kalıp en güncel ve en gerçek haberleri ilk sizler öğrenin diyerek sözlerime devam ediyorum.

Yerli otomobilin Bursa Gemlikte üretileceğini duyanlar hemen bir karalama kampanyası başlatarak buradaki arazide Zeytin ağaçlarının kesileceği iddiasında bulunmuştu. Fakat bu iddia tamamen hayal ürünüdür. Tıpkı eski Devrim Otomobiline yaptıkları gibi bizzat karalama kampanyasıdır. Demek yeridir. Böylece ülkenin gelişmesine yerli otomobilimizi üretmeye engel olmaktır.

Kesinlikle altını çiziyorum. Asıl gaye zeytinlik yalanını ortaya atarak fabrika açılışına engel olmaktır. Tüm halkımız bilinçli olmalıdır. İsteyen giderek Bursa Gemlikte Yerli otomobil fabrikası arazisini kontrol edebilir. Orada mevcutta asla zeytinlik veya ağaçlık bir yer tahrip edilmeyecektir. Yerli otomobilin kurulacağı arazide inceleme yapıldı. Kesinlikle bu şekilde bir detay olmayacağı iddiaların yalan olduğu ortaya çıktı.

Tüm bunların aslını yansıtmadığı ve tamamen hayal ürünü olduğu ve algı yaratılmaya çalışıldığını göstermektedir. Bir kaç haber sitesinin yerli olmayan tavırları ve milli ruha aykırı haber yaptığını zaten biliyoruz. Bu sitelerin haberlerine itibar etmeyeceğinize eminiz. Diyerek sözümü sonlandırıyorum.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,920
Mesajlar
3,562
Kullanıcılar
5,041
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst