Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi Nedir?

ADMİN

Admin
Yönetici
28
Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi 2023 yılından sonra ilk kez kullanılacak olan asistan teknolojisidir. Türkiye'nin Otomobili TOGG bu teknolojiyle dünyayı tanıştırmaya hazırlanıyor.

Yerli Otomobil Holografik Asistan Teknolojisi nedir? Diye soranlara ise Holografik Asistan Teknolojisi ile yol durumunu, tümsekleri, köprüleri ve geçitlerini ışınlar yoluyla sürücülerin gözüne iletecek. Yani sürücü yola bakarken bu görüntüyü de görecek. Bu teknoloji şu an hiç bir otomobilde olmayan ve ilk defa Yerli Otomobil TOGG da kullanılacak olan özelliktir.

Asistan navigasyonu ile sizleri sesli uyaracak yol hakkında dikkat edilmesi gereken konularda sizleri uyaracaktır. Boydan boya olan ekran ise Holografik Asistan Teknolojisi ile beraber çalışan bir sisteme sahip olacaktır. Şu anda bu ekranı da yeni yeni diğer otomobiller de kullanmaktadır. Bu ekranlar sadece kullanıcıya değil yolculara da hitap eden bir dizayn ile ortaya çıkacaktır.

Bu özellik olursa eğer holografik asistan teknolojisi tüm dünyada ilk kez bizim otomobilimiz de kullanılmış olacak. Ayrıca siz bu holografik asistan teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:

Muratf

Üye
Bu teknolojiyi ilk defa duyuyorum. Bu yüzden benim için çok yararlı bir yazı oldu ellerinize sağlık

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,459
Kullanıcılar
9,996
Son üye
orhanTogg