TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum Bilgisi 2020

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,108
Tepkime puanı
225
Bursa Gemlik'te yapımına başlanan Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum nedir? Bu konu hakkında bilgi vermek için bu yazımızı kaleme aldık. Şu anda fabrika hangi aşamada ve fabrika yapımında son durum nedir? Bunları sizlerle paylaşacağız. Şimdi sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

Yerli Otomobil Fabrikası Son Durum Bilgisi;​

Bursa da yapımına başlanan Yerli Otomobil fabrikası için son durumu herkes merak etmektedir. Bizde bu haberi sizler için araştırdık. Şimdi hız kesmeden fabrikanın gelinen aşamaları neler bunları paylaşacağız. TOGG Twitter adresinde geçtiğimiz günlerde bir açıklama ve video geldi. Fabrika için ve çalışmalar için yapılan bu kısa açıklama aslında herşeyi açıklıyor.

Yani yerli otomobil fabrikası son durum nedir? Bu sorunun cevabı da bu açıklamada yer alıyor. Yapılan açıklama ise şu şekilde; Gemlik’te çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Boya, enerji ve gövde binalarımızın zemin güçlendirme çalışmalarını tamamladık." ve bunun yanında da bir video yer alıyor. O videoda da yapılan çalışmalar yer almaktadır. Hemen sözlerimi uzatmadan sizlere o videoyu da paylaşmak istiyorum.

Siz de TOGG yerli otomobil fabrikası ne durum da? Son durumu nedir? Az çok bilgi sahibi olursunuz. Bu video içerisinde bu sorulara yanıt bulacaksınız.
Sizce hızlıca yapımına başlanan bu fabrika ne zaman araç üretimine başlar bu soruyu yorumlar kısmından cevap yazabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,920
Mesajlar
3,562
Kullanıcılar
5,041
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst