TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler?

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler? Otomobil sektörü yaşanılan yüzyılda çok ileri boyutlara taşınmış olup, sürüş keyfi yüksek, şık tasarımlı lüks araç üretimi bütün firmalar tarafından benimsenmiştir.

Tüm araç üreticileri, otomobil sürücülerine yüksek verimli araçlar sunmak için birbirinden farklı detaylar ile donatılmış mükemmel araçlar ortaya çıkarmak için yoğun bir rekabet halindedir.

Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler?​

Yerli Araba TOGG İçin Motor Detayları Neler? mera edilen sorulara cevaplar vereceğiz. 2019 yılı itibari ile bu rekabete Türk üreticiler de dâhil olmuş ve TOGG markalı yerli aracı üreterek kısa süre içerisinde tanıtımını yapmışlardır.

Tüm dünyada tanıtımı yapılan yerli araç TOGG herkes tarafından çok beğenilip, daha üretime girmeden talep gören bir ürün olarak piyasada yerini almıştır.
5e06415655427f0f1ca67e8a.jpg

TOGG Markasının Mekanik Özellikleri Çevre Dostu

Türkiye otomobil kullanımının en yoğun olduğu ülkelerden biridir. Bu nedenle kendi otomobilini üretmek Türkiye adına önemli bir karar halindedir. TOGG markası adı altında tanıtımı yapılan yerli otomobil, uzun süre sonra Türkiye’de üretilen ilk otomobil olmasına rağmen, üstün teknik özellikleri ile göz dolduruyor.

TOGG markasının çıkardığı otomobil ve arazi aracının en göze çarpan özelliği elektrikle çalışıyor olmasıdır. Giderek yoğunlaşan insan nüfusu, enerji kaynaklarının azalmasına sebep olmaktadır. Alternatif enerji kaynaklarının en sık ve kolay kullanım sağlayanı elektriktir.

Elektriğin araçlarda kullanılması, gelecekte hem daha temiz bir çevre, hem de daha az enerji kullanma rahatlığı vaat eder. Bu durumu göz önüne alan TOGG üreticileri, tüm araçların elektrikli otomobil olarak üretileceğinin duyurusunu yapmıştır. Farklı motor gücüne sahip olarak üretilecek araçlar için, farklı boyutlarda elektrik depoları da üretilecektir.
indir-1-2.jpg

TOGG da Teknik Özellikler Göz Dolduruyor

Yerli Araba TOGG İçin Teknik ve Motor Detayları Neler? TOGG markası ürettikleri araçların yaşanılan yüzyıla uygun bir şekilde üretileceğini ve kullanıcılarına birçok rahatlığı sunacağını belirtmektedir. TOGG üreticileri, araçları akıllı yazılım uygulamaları ile donatılacak ve akıllı tablet, telefon gibi kişisel ürünler ile senkronize olarak çalışacağını belirtmiştir.

Akıllı otomobil kullanımı, birçok kişiye oldukça rahat bir kullanım imkânı sunacaktır. TOGG markası her ülkede kullanıcılarına yetecek kadar servis olanağı sunmayı hedeflemektedir. Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda kullanıcılar araçları için servis ve yol yardım desteği talep edebilecekler.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,226
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst