Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Ülke Olarak Elektrikli Otomobile Hazır Mıyız!

kaptan58

Üye
Ülkemizde popüler ve yıllar sonra hayallerin gerçekleştiği bir dönem olarak elektrikli otomobilleri görüyoruz. Peki ya biz buna hazır mıyız?

Gerek sosyal medya gündeminden gerek sohbeti geçtiğinde insanımızın yaptıkları çoğu zaman hayret edilecek düzeye getiriyor. Şarj istasyonlarının sadece merkezi lokasyonlarda kurulması, dolum ücretinin pahalılığı ve park sonunundan ötürü normal araçlarını şarj istasyonlarına park etmeleri günümüzde görülen ve değinilmesi gereken durumlar. Gerçekten ülke olarak elektrikli otomobile hazır mıyız?

Evet bu soruyu bende soruyorum. Cevabı da şu şekilde vermek istedim. İl tanıtımı olduğu zaman 2019 aralık ayı idi. Herkes olur mu olmaz mı? Diye düşünürken. Elektrikli otomobiller ülkemizde hiç de yaygın değildi. Daha sonra ise alıştıktan sonra elektrikli otomobil ülkemizde daha da yaygınlaştı. Bu 3 yıllık bir sürede olduğu için ülkemizde elektikli otomobiller bir kaç yıla tamamen hazırlıklı olur diye düşünüyorum. Eksikleri ile biraz alışma sürecimiz olur fakat hızlı telafi eden ülkeyiz. Bu yüzden hızlıca elektrikli otomobil dünyasına geçiş yaparız. Bu kendi düşüncemdir.

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Kullanıcılar
9,984
Son üye
Yalcinm