Haber Togg’dan Yeni İş Birliği! THY Biletlerinde Mil Kazanımı Kesinleşti!
admin

Admin
Yönetici
Haziran 2019 tarihinden bu yana heyecan ile beklenen ve 29 Ekim tarihi itibari ile de seri üretimine başlanacak olan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg, gündemde yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda Togg’un trafiğe çıkışından hemen önce tüm altyapıyı ve diğer faydaları tamamlama gayreti içerisinde olan firma, iş birliklerine bir yenisini daha eklemiş olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Shell ile iş birliğini duyuran Togg, bugün de Türk Hava Yolları ile yeni bir iş birliğine imza atmış olduğunu duyurdu. Yeni iş birliği kapsamında bir sektörde daha öncü konumunda olunduğunun bilgisi kaydedildi.

Yeni İş Birliği Duyuruldu!

Türk Hava Yolları ile Miles& Smiles programı kapsamında yeni bir iş birliğine imza atıldığını duyuran Togg, dikkatleri üzerine çekti. Yeni iş birliği çerçevesinde Togg kullanıcılarına Miles& uçuş harici sektörlerde yapacakları harcamalar karşılığında da mil kazanımı hakkının tanımlanacağı bilgisi kaydedildi.

Togg'dan THY İş Birliğine İlişkin Açıklama!

Togg'dan THY İş Birliğine İlişkin Açıklama!
THY ile yapılan yeni iş birliği tüketicileri ve sektörü heyecanlandırırken Togg Üst Düzey Yöneticisi Mehmet Gürcan Karakaş yeni anlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulundu. CEO Karakaş THY iş birliğine ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Akıllı cihazlarımız ile birlikte oluşturmuş olduğumuz mobilite ekosisteminde, kullanıcılarımıza kesintisiz bir tecrübe yaşatmayı hedefliyoruz. İş ortaklarımız ile birlikte bu doğrultuda fırsatlar dünyamızı geliştiriyoruz. Yola çıkmış olduğumuz ilk günden bu yana yanımızda olan dünya markamız Türk Hava Yolları ile Miles& Smiles programı doğrultusunda yeni bir ortaklığa adım atmış olmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği ile birlikte dünya kullanıcılara karayolunda statü mil kazandırabilen ilk şirket olacağız. Miles& Smiles programı üyelerini, mobilite ekosistemimizin sunacak olduğu fırsatlar ile tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.”

THY Genel Müdürü İş Birliğini Değerlendirdi!

Togg ile gerçekleştirilmiş olan yeni iş birliği kapsamında uçuş harici bir sektörde de mil kazanımı açısından bir ilke imza atılmış olduğuna dikkat çeken Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, yeni anlaşmaya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Herkesi heyecanlandıran yeni iş birliği kapsamında yapmış olduğu açıklamada önemli noktalara dikkat çeken Genel Müdür Bilal Ekşi, şu ifadeleri kullandı: “Dünyanın en fazla ülkesine uçan bayrak taşıyıcı firma olarak müşteri sadakat programımız Miles& Smiles ile bugün toplamda 15 milyon üyemize, 200’den fazla program ortağına ulaşım sağlayarak Türkiye’nin en büyük, Star Alliance üyeliğimiz ile ise dünyanın en güçlü havayolu sadakat programlarından biri statüsüne ulaşmayı başardı. Bizler şimdiye kadar üyelerimize sadece uçuşları sırasında değil, hayatlarının her anında avantajlar ve çeşitli ayrıcalıklar sunmayı hedefledi. Bu inancımız ve hedefimiz sayesinde bugün 13 farklı sektörde Miles& Smiles üyelerine ayrıcalıklar sunuyoruz ve üyelerimizin ilgili sektörlerden mil kazanmalarını sağlıyoruz. Bu doğrultuda mobilite alanında hizmet veren Türkiye’nin küresel teknoloji markası Togg ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. İş birliği kapsamında bir ilke imza atarak, Miles& Smiles programı üyelerimizin ilk kez Togg iş birliğinin vesilesi ile uçuş harici sektörlerde de statü mil kazanma avantajlarının olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.”
 

Aktif Kullanıcılar

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
1,766
Mesajlar
2,558
Kullanıcılar
1,252
Son üye
imt1453
Üst