Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Yerli Otomobil Fabrikası Temeli Ne Zaman Atılacak?

ADMİN

Admin
Yönetici
Yerli otomobilimiz için güncel bir haber paylaşıyoruz. TOGG Yerli Otomobil Fabrikası Temeli Ne Zaman Atılacak? Diye merak edenler için bu yazımızı yazdık. Hem de yerli otomobil sitesi olarak sizlere güncel haberler paylaşmaya devam edeceğiz.

TOGG Yerli Otomobil Fabrikası Temeli Ne Zaman Atılacak?​

Arkadaşlar TOGG fabrika temeli ne zaman atılacak diye merak ediliyor. Yerli otomobil TOGG sevenlerin en başta merak ettiği konulardan birisi olan bu konuya açıklık getireceğim. Değerli okurlarımız TOGG fabrika temeli ne zaman atılacak sizlere cevaplıyorum. Yerli otomobil TOGG fabrikası Mayıs 2020 de atılacak. Yani yaklaşık 2.5 ay sonra temel atma töreni gerçekleşecektir.

Yani yerli otomobil temeli Mayıs 2020 içerisinde atılacak. Bunun bilgisinden sonra da sizler eee o zaman 2023 e yetişmez dersiniz diye düşünüyorum. Ama şöyle bir durum var finansal desteği kuvvetli olan bir girişimden bahsediyoruz. Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu adında 5 büyük şirketin yer aldığı bir topluluk olunca madiyatta sorun yaşanmayacak gibi görünüyor.Ülkemizin büyük firmaları, Karsan, Vestel (zorlu), Turkcell, BMC ve Anadolu grubu olarak nitelendirilen 5 babayiğit birleşimi maddi bir sorun yaşamayacaktır diye düşünüyorum.

Ülkemiz için çok büyük bir adım olan Yerli Otomobil adımını devlet desteği de eklenirse hızlıca kurulan ve hızlıca üretime başlayan bir girişim görebiliriz. Üretimi de 2023 e yaklaşınca yapacak olan bu girişim, hayli ilgi görmeye başladı. Şimdiden yerli otomobil ön sipariş gündeme gelmiş durumdadır.

Henüz net bir rakam olmasa da halkın çoğu biz de bu girişimden faydalanmak istiyoruz diye iletişim sağlamışlar. Yani ön talep açılırsa en az 250-300 bin kişi başvuracaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Kullanıcılar
9,983
Son üye
oguzo