Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Togg Yeni İş İlanlarıyla Kadrosunu Güçlendiriyor

ADMİN

Admin
Yönetici
Türkiye’de milyonlarca kişinin heyecanla beklediği yerli otomobil Togg hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bursa’nın Gemlik ilçesinde kurulan fabrikada bu yıl içinde seri üretime girmesi beklenen Togg için yeni iş ilanları gündeme geldi. Togg markası altında üretilen ilk elektrikli yerli otomobil projesinde görev yapacak çalışanlar için farklı alanlarda işe alımlar yapılıyor.

Ocak ayının başında ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES 2022 fuarına katılan Togg, burada ilk defa uluslararası alanda tanıtım yapmıştı. Dünyanın dört bir yanından gelen teknoloji meraklıları tarafından incelenen Togg modeli büyük ilgi görmüştü.

Sürecin devamında Togg fabrikasının tamamlanmasının ardından ilk yerli elektrikli otomobilin 2022 yılının son çeyreğinde üretim bandından indirileceği açıklanmıştı. Şimdiyse Togg’un pek çok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yaptığı görülüyor.

Togg Yeni İş İlanları Yayınladı

Togg’un Gebze’de kurulacak satış merkezinde çeşitli pozisyonlarda görev verilecek çalışanlar için iş ilanları yayınlanmaya başladı. Gebze merkezli olarak gerçekleştirilecek projelerde çalışacak kişilerde aranan nitelikler de ilanlarda yer aldı.

Togg’un en güncel iş ilanları arasında “Electrical System Validation & Testing”, “Sales”, “Design Technical Operations”, ve “Foreign Trade” gibi alanlarda işe alım yapacağı belirtildi.

Togg Ne Zaman Satılacak?

Togg Ne Zaman Satılacak?
Türkiye’de milyonlarca vatandaşın yakından takip ettiği ve büyük bir heyecanla beklediği Togg, 2022 yılında seri üretime girecek. İlk olarak Togg C-SUV modeli ile piyasaya çıkması beklenen yerli elektrikli otomobil için resmi satış tarihi verilmedi.

Ancak Togg CEO’su Gürcan Karakaş ve diğer yetkili isimler yerli otomobilin 2022 yılı sonunda üretim bandından ineceğini duyurdu. Togg bu yılın son çeyreğinde fabrikadan çıkarak siparişlere sunulacak.

Togg Fiyatı Belli Mi?

2023 yılının ilk aylarında yollarda göreceğimiz yerli otomobil Togg için henüz net bir fiyat açıklaması yapılmadı. Fakat Togg CEO’su Gürcan Karakaş, aracın satışa sunulduğu dönemde SUV segmentinde rekabet edebilecek bir fiyatla geleceğini müjdeledi.

Togg için özel teşviklerin de yapılması planlanırken otomobilin en az 400-500 bin TL bandında olması bekleniyor. Resmi satış rakamları Togg otomobillerinin seri üretim bandından inmesinden sonra belli olacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Kullanıcılar
9,983
Son üye
oguzo