Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG T10X yakından gören arkadaşların düşünceleri neler?

ADMİN

Admin
Yönetici
TOGG T10X yakından gören arkadaşların düşünceleri neler?

Cevap
İki gün önce İstanbul Maltepe büyükbakkalköy yolunda 34 plakalı bir Gemlik mavisi gördüm. Gece Seyir halinde olduğumdan camlarımda baya kirli olduğundan detaylı göremedim ama plakanın son kısmı 5 haneli idi ve makam plakasına benzemiyordu.

Gece yanınızdan geçen bir araba olarak, togg olduğunun farkedilmesini sağlayan şey kesinlikle arka farlarının tasarımı idi.

Onun dışında, yarım dikkat göz atılınca PSA grubu bir SUV gibi algılanabiliyor, en azından gece trafikte sizi sağdan ilerleyerek geçiyorken.

Ekleme: Teknofest standında aracın içine binme imkanı buldum,. Koltuk ayarlarını belki gelen geçen oynamıştır diye mi oldu bilmiyorum ama, aracın içi videolardakinden daha küçük geldi bana.

Kapanma saatine yetişemediğim Zeytinburnu togg...
Gerçekten çok ama çok güzel bir araç diyebilirim. Görmedim yakında görmeye gideceğim. O zaman bu yorumu düzenleyeceğim.

İki gün önce İstanbul Maltepe büyükbakkalköy yolunda 34 plakalı bir Gemlik mavisi gördüm. Gece Seyir halinde olduğumdan camlarımda baya kirli olduğundan detaylı göremedim ama plakanın son kısmı 5 haneli idi ve makam plakasına benzemiyordu.

Gece yanınızdan geçen bir araba olarak, togg olduğunun farkedilmesini sağlayan şey kesinlikle arka farlarının tasarımı idi.

Onun dışında, yarım dikkat göz atılınca PSA grubu bir SUV gibi algılanabiliyor, en azından gece trafikte sizi sağdan ilerleyerek geçiyorken.

Ekleme: Teknofest standında aracın içine binme imkanı buldum,. Koltuk ayarlarını belki gelen geçen oynamıştır diye mi oldu bilmiyorum ama, aracın içi videolardakinden daha küçük geldi bana.

Kapanma saatine yetişemediğim Zeytinburnu togg deneyim merkezinden ve teknofestteki standlardan çekebildiğim görüntüler:

IMG_20230430_204743.jpg
IMG_20230430_204822.jpg
IMG_20230430_204641.jpg
IMG_20230430_204801.jpg
IMG_20230430_204655.jpg
IMG_20230430_181004.jpg
IMG_20230430_181422.jpg
IMG_20230430_181404.jpg
IMG_20230430_181424.jpg
IMG_20230430_182203.jpg

Son düzenleme:
Cevap

Devamı....

IMG_20230430_182204.jpg
IMG_20230430_181422.jpg
IMG_20230430_181401.jpg
IMG_20230429_171151.jpg

Koltuk ayarları biraz fazla yüksekti, her binen biraz oynasa ayarların bozulması normal ancak şunu da görmüş oldum ki aracın kokpit açısı yüksek ayardaki koltuk için ergonomik değil. Ekranların yere göre açısı fazla dik kalıyor.

Koltuğu normale alırsanız, yetişkin bir erkek için, yan camın dip noktası neredeyse omuz hizasına denk geliyor. Astra j gibi araçlar ile başlayan daraltılmış pencere furyası bu araçta da var.

Arka koltuklar için diz mesafesi mükemmel diyebilirim. Ancak pencereler iç hacme göre küçük kalıyor, açık renk döşeme arka koltuktaki yolcular için daha ferahlatıcı görünüyor.

Araçtaki malzeme kalite hissi premiumun bir altı seviyede, oldukça tatminkar.

Koltuğu çok ergonomik ancak baldır desteğini telafi edebilmeniz için koltuk ayarlarını biraz kurcalamanız gerekecek.

Direksiyon ise normalden biraz daha fazla yatık geldi bana, göğüs ekran ile aynı açıyla bakmıyor sürücüye, ekran biraz daha dik.

Son düzenleme:

ADMİN

Admin
Yönetici
Devamı....

Ekli dosyayı görüntüle 667Ekli dosyayı görüntüle 668Ekli dosyayı görüntüle 669Ekli dosyayı görüntüle 666

Koltuk ayarları biraz fazla yüksekti, her binen biraz oynasa ayarların bozulması normal ancak şunu da görmüş oldum ki aracın kokpit açısı yüksek ayardaki koltuk için ergonomik değil. Ekranların yere göre açısı fazla dik kalıyor.

Koltuğu normale alırsanız, yetişkin bir erkek için, yan camın dip noktası neredeyse omuz hizasına denk geliyor. Astra j gibi araçlar ile başlayan daraltılmış pencere furyası bu araçta da var.

Arka koltuklar için diz mesafesi mükemmel diyebilirim. Ancak pencereler iç hacme göre küçük kalıyor, açık renk döşeme arka koltuktaki yolcular için daha ferahlatıcı görünüyor.

Araçtaki malzeme kalite hissi premiumun bir altı seviyede, oldukça tatminkar.

Koltuğu çok ergonomik ancak baldır desteğini telafi edebilmeniz için koltuk ayarlarını biraz kurcalamanız gerekecek.

Direksiyon ise normalden biraz daha fazla yatık geldi bana, göğüs ekran ile aynı açıyla bakmıyor sürücüye, ekran biraz daha dik.
Çok güzel bir içerik olmuş emeğinize sağlık

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,862
Son üye
Yaman avcı
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap