Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG ön sipariş verecek misiniz?

Durum
İlan SATILMIŞ yada KALDIRILMIŞTIR

ADMİN

Admin
Yönetici
images.jpeg

Togg C-Suv T10X modeli için fiyatlar belirlendi.

953 Bin alt versiyon,
1.050 Bin TL orta versiyon
1 milyon 215 Bin ise uzun menzilli

Togg için ön sipariş verecek misiniz?

Son düzenleme:

Sezer61

Üye
Ön sipariş vereceğim de play store da trumore uygulaması yok indiremiyorum yurtdışı olduğu içinmi nasıl yaparız bu sipariş işini

3Aslan51

Üye
Şu anda yurtdışında yaşıyorum inşallah memlekete başlı döndüğümde yada yurtdışına satılmaya başlayınca alacağım. Çünkü memlekette ilk alanlardan biri olmak istiyorum ama koyacak yerim yok. Yok biz size satarız parasını şimdi öde başlı dönünce size sıfır olarak o modeli veririz derseniz süper olur. Bu arada sizede ön maddi destek olur bu şekilde bir güzellik pararsanız.

Fiyatı nekadar olacak ona göre sipariş verebilirim
Şu an için netleşmese de malum konumuz deprem olduğundan dolayı kısa süreli fiyat açıklaması ertelendiği duyuruldu. Fakat benim düşüncemi merak ediyorsanız eğer düşük paketi 850 bin ile 950 bin arası olacaktır

ADMİN

Admin
Yönetici
Şimdiden almaya karar veren herkese hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

ADMİN

Admin
Yönetici
Sipariş vermek istiyorum
Merhabalar Tüm detaylar bu hafta belli olacaktır. Bilinenleri ise şu şekilde, Trumore uygulaması ile ve togg resmi sitesinde fiyatlar ve ön sipariş belli olacak o siteler üzerinden sipariş verilecektir. Bu detaylar ise 1 hafta içinde belli olacaktır.

ADMİN

Admin
Yönetici
Ön sipariş vereceğim de play store da trumore uygulaması yok indiremiyorum yurtdışı olduğu içinmi nasıl yaparız bu sipariş işini

Satış fiyatı belli olunca karar vereceğim

İnşallah Kapadokya almayı düşünüyorum

Nasip olursa verecegim

Şu anda yurtdışında yaşıyorum inşallah memlekete başlı döndüğümde yada yurtdışına satılmaya başlayınca alacağım. Çünkü memlekette ilk alanlardan biri olmak istiyorum ama koyacak yerim yok. Yok biz size satarız parasını şimdi öde başlı dönünce size sıfır olarak o modeli veririz derseniz süper olur. Bu arada sizede ön maddi destek olur bu şekilde bir güzellik pararsanız.

Kesinlikle ön sipariş vereceyim inşaallah uykularım kaçıyor ayrıca TOGG,a özel bir kredi beklentimiz de var inşaallah hayırlısıyla nasip olur saygılarımla.

Fiyatı nekadar olacak ona göre sipariş verebilirim

Şu an için netleşmese de malum konumuz deprem olduğundan dolayı kısa süreli fiyat açıklaması ertelendiği duyuruldu. Fakat benim düşüncemi merak ediyorsanız eğer düşük paketi 850 bin ile 950 bin arası olacaktır

Nasip olursa evet

Ön sipariş vermeyi düşünüyorum. Bunun için öncelikle ödeme ve teslim şartlarını öğrenmem gerekiyor.

Sipariş vermek istiyorum

Evet nasıl basvurabilirim?

Sipariş vermek istiyorum

Nasıl sipariş verebilirim

Sipariş vermek istiyorum

Evet ön siparişe katılmak istiyorum

1 yıl sonra sı için sipariş verebilirmiyiz

İnşallahalmak istiyorum

Sparis vermek istiyorum

Bayilikler ve servis ağı ne zaman kurulur?

Sipariş vermek istiyorum
Tüm arkadaşlarımıza fiyatları listeledik. Şimdi yeniden yorumlarınızı bekliyoruz

ADMİN

Admin
Yönetici
merhaba iyi günler siparişi nasıl verebilrim bana link gibi birşey paylaşabilir misiniz

Durum
İlan SATILMIŞ yada KALDIRILMIŞTIR

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,837
Son üye
erdal ercan