Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG ilk olarak kimlere verilecek?

ADMİN

Admin
Yönetici
TOGG ilk olarak kimlere verilecek? sorusu her zaman merak ediliyor. Bu yüzden hemen kısaca bir detay konusu yazmak istedim. Öncelikli olarak Togg kimlere verilecek? Bunun detayına bakalım.

images.jpeg

Yerli otomobil TOGG ilk günden beri ilk kime verileceği her zaman konuşuluyor. Sipariş hakkı kimlerin olacak? benzeri sorular yer alıyor. Şu an için sadece ve sadece 2 kişi belirlendi. Bu isimler sırasıyla aşağıda yer almaktadır.

1. Togg Sn. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın

İlk Togg alma sırasında büyük öncülük eden SN. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yer alıyor. Siparişte ilk sırada devlet başkanı yer alıyor.

2. Togg ise Azerbaycan Başkanı olan İlham Aliyev'in

"Sipariş verdiniz mi?" sorusuna yanıt veren Erdoğan, "Müsaade ette artık öyle olsun. Ama hemen 2. sıraya İlham bey girdi. Aliyev 'İkinciyi bana ver' dedi." ifadelerini kullandı.

Yani şu an için sadece 2 tane otomobil için sıra bulunuyor. 1. Cumhurbaşkanı Erdoğan 2. Sıra ise İlham Aliyev'in olarak belirlendi.

İnşallah mart ayı gelsin de yollarda görelim. İlk kimlere verilirse verilsin herkese mutlu oluruz. Togg sahibi olanlar çok ama çok şanslılar

ADMİN

Admin
Yönetici
İnşallah mart ayı gelsin de yollarda görelim. İlk kimlere verilirse verilsin herkese mutlu oluruz. Togg sahibi olanlar çok ama çok şanslılar
Deprem çok kötü oldu ülkemiz için. Bu yüzden ülkemiz bu afet durumunda iken sanırım erteleme olur. Olması gereken de ertelenmesi yönünde bu kendi şahsi görüşümdür

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,837
Son üye
erdal ercan
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap