Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Gez Sürüş Rotası nedir?

ADMİN

Admin
Yönetici
TOGG Gez uygulaması nedir? Trumore Gez harita uygulaması nedir? Bu soruları sizlere sunmak istedik.

Gez nedir? : Trumore uygulaması içerisinde bulunan harita uygulamasıdır. Trumore uygulaması içerisinde bilindiği üzere Togg ile alakalı hemen hemen herşey yer almaktadır. Bu yer alan çeşitli bilgi ve özelliklerden birisi de yerli üretim olan Gez harita uygulamasıdır. Bu sayede Togg içerisinde güncel olarak kendi haritamızı kullanabileceğiz.

Gez uygulaması ile belirtilen rota ve harita üzerinden gideceğiniz konuma erişmek çok daha kolay ve basit olacaktır. Sık sık güncellenecek olan Gez özelliği sizlere daha kolay bir rota sunacaktır.

Trumore Gez uygualaması için TRT haberin hazırlamış olduğu videoyu izleyelim.

Son düzenleme:

Cevap
Gez nedir? : Trumore uygulaması içerisinde bulunan harita uygulamasıdır. Trumore uygulaması içerisinde bilindiği üzere Togg ile alakalı hemen hemen herşey yer almaktadır. Bu yer alan çeşitli bilgi ve özelliklerden birisi de yerli üretim olan Gez harita uygulamasıdır. Bu sayede Togg içerisinde güncel olarak kendi haritamızı kullanabileceğiz.
Süper yerli harita ve rota uygulaması kullanılacakmış. Buna çok sevindim. Gayet iyi bir gelişme. Yollarda güncel tutulursa daha da güzel olur.

ADMİN

Admin
Yönetici

Cevap

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,867
Son üye
FAZIL ŞAHİN
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap