Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

TOGG Gemlik Fabrikası 7/24 canlı yayınlanıyor!

ADMİN

Admin
Yönetici
Bu gün haberimizin detaylarında sizlere Yerli otomobil, TOGG Gemlik Fabrikası 7/24 canlı yayınlanan inşaat için bilgiler paylaşacağız. TOGG Canlı yayın için TOGG TV kanalını yayına koydu. Bu yeni proje fabrika yapılışını ve inşaat ne durumda bu bilgileri canlı canlı yayınlamak için kuruldu.

Şimdi sözlerimizi fazla uzatmadan haberin detaylarına geçmek istedik. İşte detaylar! Şimdi sizlere bu konuyu anlatmadan önce sebebini de yazmak istedik. Öncelikle yerli otomobil yapımı için hayli destek var iken bir de buna inanmayan tayfa yer almaktadır. Bizler gerçekten bu şekilde düşünen insanları çok görüyoruz. Çünkü bazı insanlar hani araba nerde, hani fabrika nerde gibi eleştirel değil de aşağılama pahasına bu soruları soruyor.

Tabi bu gelişmelerde Yerli otomobil TOGG yöneticilerinin de haberinin olmaması mümkün değil. Bu yüzden olsa gerek fotoğraflara ve haberlere inanmayan kişiler için ise #heyecanlı etiketiyle TOGG Youtube kanalında Canlı yayın yapılmaya başlandı. Bu yayını isteyen herkes girip izleyebilecek.
TOGG Gemlik Fabrikası 7/24 canlı yayınlanıyor
Bu sayede hani fabrika nerde? Hani araba yapılıyor mu? Yerli araba işi hayal oldu? Herkesi kandırıyorlar? benzeri soruları da ortadan kaldırma amaçlı yapıldı. Ki bu canlı yayın fikri bu tip yanlış bilgi yayanların da önüne geçmiş oldu.

Bizler de bu gelişmeye çok sevindiğimizi sizlere sunmak adına TOGG Gemlik Fabrikası 7/24 canlı yayınlanıyor! haberini mutlulukla yazdık. Artık bu tip yalan dolu günler olmasın diye biz de TOGG Gemlik Fabrikası canlı yayınını sizlere aşağıda sunduk. Hemen merak edenler fabrika inşaatı ne durumda bakabilir inceleyebilir.

Hemen aşağıda TOGG canlı yayın için TOGG TV linki yer alacaktır. !!!!CANLI YAYIN SON BULDU!!! TOGG Gemlik Fabrikasındaki biten ve devam eden aşamalar aşağıda yer almaktadır.

Boya Binası: Temel altı su yalıtım işleri, Temel demir imalatlarının %85’i, Temel beton işlerinin %70‘i tamamlandı. Kolon imalatları başladı.

Gövde Üretim Binası: Temel altı su yalıtım işlerinin %85‘i, Temel demir imalatlarının %50‘si, Temel beton işlerinin %30‘u tamamlandı, Soket imalatları başladı.

Montaj Binası: Temel altı su yalıtım işlerinin %70‘i, Temel demir imalatlarının %35‘i, Temel beton işlerinin %16‘sı tamamlandı.

Enerji Binası: Temel altı su yalıtım işleri , Temel demir imalatları, Temel beton işleri %100 tamamlandı. Kolon imalatları başladı.

Fabrika tamamlanan ve başlanan durumu ise yukarıdaki gibidir. Buradan olanlar ve yapılmaya başlanan aşamaları canlı videodan da görebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Forum istatistikleri

Konular
2,458
Kullanıcılar
9,983
Son üye
oguzo