TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Seat Ibiza’nın Yeni Satış Fiyatları Şaşırttı!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Döviz kurlarında gözlenen olumsuz grafiklerden sonra zamlanan araç fiyatları, yeni döneme girilmesi ile birlikte ortaya çıkan çip krizi sonrasında sıfır kilometre araç sahibi olmayı resmen imkansız hale getirdi. Açıklanan fiyat listelerine Ibiza modeli ile dahil olan Seat, araçlarda yaşanan yıllık fiyat farklarını gözler önüne serdi.

Seat'tan Şok Eden Çıkış!

Seat'tan Şok Eden Çıkış!
İspanya merkezli olan ve günümüzde Volkswagen AG’nin yan kuruluşlarından birisi olarak hizmet veren Seat hem ülkemizde hem de diğer yurtdışı ülkelerinde belirli bir seviyeye gelmeyi başardı. Tasarladığı ürünlerin görünümleri ve performansları ile dikkat çekmeyi başarmış olan Seat, son zamanlarda çeşitli faktörler çerçevesinde olumsuz gelişmeler kaydeden ekonomi piyasaları ve otomotiv sektöründe gözlenen çip krizi sebebi ile fiyatlarında artışa gittiğini duyurdu. Nisan ayının son günleri itibari ile Ibiza modeline ait güncel satış fiyatlarını yayınlayan otomotiv firması, versiyondan versiyona değişmek ile birlikte geçtiğimiz yıla göre oldukça yüksek oranlarda fiyat artışına gittiğini gözler önüne serdi. Sektör temsilcilerinin yaptıkları açıklamalara göre hem Ibiza modeli özelinde hem de diğer modellerde yıllık fiyat farkının giderek daha da artacağı iddia edildi.

30 Bin TL'lik Fiyat Farkı Resmen Yayınlandı!

Seat tarafından yayınlanmış olan güncel fiyat listesi ile birlikte, firmanın Ibiza modeli için belirlemiş olduğu güncel satış fiyatları ile geçtiğimiz yıl belirlenmiş olan satış fiyatları arasında minimum 30 bin TL tutarında fiyat farkı olduğu gözlendi. Bu farkın en düşük versiyon için geçerli olduğu bildirilirken, yüksek paketlerde ve 1,5 litrelik motora sahip olan modellerde fiyat farkının nerede ise 500 bin TL’yi bulduğu gözlendi.

Seat Ibiza Nisan 2022 Güncel Satış Fiyatları

Bir süredir ekonomi piyasalarında ve otomotiv sektöründe gözlenen olumsuz gelişmelere karşın satış fiyatlarını güncelleyen Seat, Ibiza modelinin nisan ayı güncel fiyatlarını şu şekilde belirledi:
  • Seat Ibiza 1.0 EVO 80 HP Style: 332 bin TL
  • Seat Ibiza 1.5 ECO TSI ACT 150 HP DSG FR: 549 bin TL
  • Seat Ibiza ECO TSI 110 HP DSG Style: 459 bin TL
 

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst