TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Renault 4 elektrikli otomobil olarak geri dönüyor!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,114
Tepkime puanı
225
Bu gün ortaya atılan bir iddiada tıpkı Renault 5 prototipi gibi Renault 4 elektrikli otomobil olarak geri dönüyor! Firma 2025 yılına kadar bu eski modellerini elektrikli olarak geri döndürmeyi planlıyor. Şimdi gelelim yazımızın detaylarına;

Renault 4 elektrikli olarak dönüş yapacak!​

Geçtiğimiz günlerde Renault 5 için yayınladığımız haberi bu kez de Renault 4 için yayınlıyoruz. Bu gün de ortaya bir haber atıldı. Renault'un bu kez de tarihi modellerinden olan, Renault 4 elektrikli modelini de üreteceğini söyledi. Ayrıca 2025 yılına kadar 5 tane elektrikli otomobil modelini piyasaya sürmüş olacak. Renault için iki tane tarihi model 4 ve 5 modelleri elektrikli üretilecek. Bunlara ek olarak bir tane sedan elektrikli otomobil, 2 tane de ticari elektrikli model sunacağı iddia edildi.
Renault 4 elektrikli olarak geri dönüyor!
Renault 4 elektrikli olarak geri dönüyor! Detaylara bakacak olursak bu iki prototip de hayli tatlı görünüyor. Hem Renault 4 elektrikli hem de Renault 5 Elektrikli otomobil şimdiden sevileceğe benziyor. Ayrıca sedan olarak elektrikli üreteceği modeli ise Renault magane olacağı söyleniyor. Renault ZOE ile elektrikli otomobil sürecinde ilerleme kaydeden Renault, Avrupa'da en çok elektrikli otomobil satan marka olmayı da başardı. 2025 yılında Renault, ZOE, Renault 5 elektrikli ve Renault 4 elektrikli modelleri ile bunun yanına da Megane elektrikli koymayı planlıyor.Tasarım Departmanı Sorumlusu Gilles Vidal; “Araçlarımızın bir kısmında retro klasik anlayış sergilenirken, başka serilerde daha kopuk ve yenilikçi yaklaşıklar olabilir.” ifadelerine yer verdi.
 

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,925
Mesajlar
3,576
Kullanıcılar
5,227
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst