TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Kıbrıs yerli otomobil Günsel için gün sayıyor

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,107
Tepkime puanı
225
Kıbrıs yerli otomobil Günsel için gün sayıyor Yazımızda sizlere detaylar vereceğiz. Kıbrıs Yerli Otomobil Günsel'i Tanıtıyor. Değerli okurlarımız bu gün yerli otomobil haberleri için sizlere Günsel tanıtımı hakkında detay vereceğiz. Günsel ne zaman tanıtılacak? Ne zaman piyasaya sürülecek bunu merak edenler yazımızı okumaya devam edebilirler.

Kıbrıs yerli otomobil Günsel için gün sayıyor​

Kıbrıs yerli otomobil Günsel ne zaman tanıtılacak? Bu konuyu sizlere açıklayacağım. 2016 yılında prototip tanıtımı gerçekleştirilen Günsel için üretime başlanmıştı. Şimdi ise üretilen son aşama otomobil tanıtımı gerçekleşecek. Kıbrıs halkı şu an yerli otomobil Günsel ne zaman tanıtılacak diye beklemekteler.

Tanıtımı ne zaman sağlanacak şimdi bakalım. Değerli arkadaşlar yerli otomobil Günsel 20 Şubat 2020 de tanıtımı yapılacak olup prototip aşamadan kurtulmuş olacaktır. Bizlerde bu heyecana Kıbrıs halkı kadar ortak olacağız. 20 Şubat 2020 tarihinde son aşama yerli otomobil Günsel tanıtımı gerçekleşecektir.

28 ülke ile el sıkışan Kıbrıs ülke ekonomisine Günsel ile katkı sağlamayı düşünüyor. Kıbrıs'ın ithalat hedefi olarak öncelikle Türkiye sonra da diğer Avrupa ülkeleri hedef olarak seçilmiş durumda. TOGG ve Günsel ikisi de Ülke ekonomisine katkı sağlayan önemli gelişmeler olarak görülmektedir.

İkisi de elektrikli otomobil olarak üretilen segmentine göre iyi özellikler barındıran iki otomobildir. 2021 de Günsel satış planlaması olacak şekilde üretim yapılmaktadır. Ayrıca Günselin ilk modeli B9'un tanıtımı, 20 Şubat 2020 Perşembe günü, saat 19.00'da Elexus Otelde düzenlenecek organizasyonla tanıtılacak. Ayrıca bizler yerli otomobil sitesi olarak bu tanıtımı sizlere sunacağız.

Tıpkı yerli otomobil TOGG tanıtımı gibi güzel bir tanıtım haberiniz sizlere sunacağız. Ülkemiz ve Kıbrıs için güzel bir geleceğe sahip olacak olan iki otomobil için de hayırlı olsun diliyoruz. Güncel ve doğru haberlere kaynağından ulaşmak için, yerli otomobil haberlerini sitemizden takip etmek için ana sayfamıza bakabilirsiniz.
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,919
Mesajlar
3,560
Kullanıcılar
5,025
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst