TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Elektrikli Cupra Born testleri tamamlayıp yollara çıkacak!

Admin

Admin
Yönetici
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
2,115
Tepkime puanı
225
Bu haberimizde sizlere Elektrikli Cupra Born testleri tamamlayıp yollara çıkacak ve artık pazardaki yerini alacak. Bunlara değindik. Şimdi hep birlikte bu haberin detaylarına ulaşalım.

Geçtiğimiz yıl adını duyduğumuz Elektrikli Cupra Born , elektrikli otomobil için son testler yapılıyor. Artık Mayıs ayında tanıtımı gerçekleşecek bu model performans ve elektriğin birleştiği nadir araçlardan olmayı başardı.
Elektrikli Cupra Born testleri tamamlayıp yollara çıkacak
Cupra'nın %100 elektrikli modeli olan Born sayısı Bin üzerinde olan bir dizi testten geçerek tanıtım gününü beklemeye başladı. Bu testler içerisinde kamuflajlı olarak paylaşılan resimleri sizler için paylaşacağız. Testten kareler aşağıda yer almaktadır.

Yaklaşık 2 yıldır test aşamasında olan Elektrikli Cupra Born modeli için Kuzey Kutbunda donmuş göl üzerinde zorlu şartlarda test yapıldı. Bu testleri başarılı bir şekilde geçen Cupra Born -30 derecede ve zorlu şartlarda kendisini kanıtlamayı başardı. Ayrıca bu zorlu şartlar 500 KM menzil için de elzem bir test oldu. Çünkü EV'ler için soğuk hava şartları batarya sağlığı için artık ön koşul desek yeridir.

Aracın karda tutunma ve sensörler yardımıyla soğuk hava şartlarında iyi bir performans sergilediği de kayıtlara geçti. Tüm bu testlerden başarıyla çıkan Cupra Born modeli mayıs ayında tanıtılmayı bekliyor. Bizler de elektrikli otomobiller gelişmelerini sizlere paylaşmaya devam edeceğiz.
Elektrikli Cupra Born testleri tamamlayıp yollara çıkacak
İspanyol markanın SEAT den ayrıldıktan sonra sayılı modeli çıkmıştı. Bu da ilk elektrikli modeli olacak. Çok iddialı olarak piyasaya sürülecek elektrikli model fiyat konusunda da emsalleri ile rekabet edecek fiyat etiketine sahip olacaktır.

Son olarak da Cupra EV modeli olan Born için iç dizayn ve son teknoloji kullanılacağı buna ek olarak müthiş bir ekran eşlik edecektir. Sizlere araç içerisinden resimleri zaten yükledik. Aşağıda da modelin yer aldığı zorlu şartlar içerisinde çekilmiş fotoğraflar yer alıyor. Yorumlarınızı bekliyoruz.
Elektrikli-Cupra-Born-testleri-tamamlayip-yollara-cikacak3-1024x576.jpg
Elektrikli Cupra Born testleri tamamlayıp yollara çıkacak
Elektrikli-Cupra-Born-testleri-tamamlayip-yollara-cikacak.png
 
Son düzenleme:

Çevrimiçi

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
1,928
Mesajlar
3,580
Kullanıcılar
5,293
Son üye
Google'da Bizleri Takip Ediniz!


Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst