Alım satım ilanlarınızı T10X İlanları kategorisinde yapınız.
TOGG Forumuna Hoş Geldiniz

Sen yoksan bir kişi eksiğiz! TOGG forumumuza kayıt olmayı unutma.

Kayıt Ol

Bakan Kurum Açıkladı: Sitelere Togg Şarj İstasyonları Kurulacak!

ADMİN

Admin
Yönetici
29 Ekim tarihinde açılışı gerçekleştirilmiş olan Gemlik Fabrikası’nda seri üretimine başlanmış olan yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg, gündemden düşmemeye devam ediyor. Seri üretim süreci tüm hızı ile devam eden Togg için farklı alanlarda da projeler yürütülürken geçtiğimiz günlerde akıllı cihaz ile entegre şekilde kullanılabilecek olan yeni bir mobil uygulama tanıtıldı.

“Trumore” ismi verilmiş olan mobil uygulamaya ilişkin önemli açıklamalar gelirken söz konusu uygulamanın tüketicilere daha eğlenceli ve daha güvenlik bir sürüş deneyimi yaşatmayı hedeflediği bilgisi kaydedildi. 1,2 milyon metrekarelik devasa alan üzerine inşa edilmiş olan Gemlik Fabrikası’nda üretim süreci devam eden yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg, ilk olarak C segment SUV model ile satışa sunulacak.

Araç için ön sipariş ekranları şubat ayında açılacak ve Togg mart ayının sonu itibari ile yollarda ki yerini alacak. Togg’un üretim süreci son sürat devam ederken Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’dan Togg’a ilişkin şaşırtan bir açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde düzenlenmiş olan bir etkinliğe katılım sağlaya Bakan Murat Kurum, Togg için yeni proje hazırlığının başlayacağına işaret etti.

Sancaktepe'de Düzenlenen Törene Katıldı!

Sancaktepe'de Düzenlenen Törene Katıldı!
Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği İstanbul ilinin Sancaktepe ilçesinde “2. Tesis Yönetim Zirvesi ve Ödül Töreni Programı” isimli bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un yanı sıra Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü ile Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği Genel Başkanı Suat Sandalcı ve STK temsilcileri de katıldı.

Tören kapsamında bir konuşma yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ projelerinden bahsetti. TOKİ projelerinin su tasarrufuna da değinen Bakan Murat Kurum, Türkiye’nin yerli ve doğuştan elektrikli otomobili Togg adına da yeni bir gelişme paylaştı.

Sitelere Şarj Üniteleri Kurulacak!

Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında yapmış olduğu konuşmada yerli ve doğuştan elektrikli otomobil Togg için yeni bir çalışmanın müjdesini veren Bakan Kurum, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Derneğimiz tarafından yürütülen çalışmaları yakından takip ediyoruz.

Biliyorsunuz ki daha önce yapmış olduğumuz mevzuat düzenlemeleri ile birlikte Togg başta olmak üzere elektrikli araçlara olan ihtiyacın yoğunlaşacağını düşünerek kapalı mekan içermeyen şarj ünitelerinin yapı ruhsatı alınmadan tesis edilebilmesine olanak sağlamıştık. Derneğimiz de kısa bir süre önce ülkemizin yerli ve milli otomobili olan Togg için elektrikli şarj ünitelerinin sitelere kurulması adına bir çalışma başlattı.

Oldukça kısa bir süre içerisinde dernek tarafından alınan 6 bin 800 adet sitenin talebi, vatandaşlarımızın yeni yerli ve elektrikli otomobilimize göstermiş oldukları hassasiyetin önemli bir yansıması olarak görmüş olduk.”

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni İlanlar

En çok görüntülenenler

Forum istatistikleri

Konular
2,451
Kullanıcılar
9,867
Son üye
FAZIL ŞAHİN
Anasayfa Kayıt Ol Giriş Yap