Kadın Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul’dan Acemi Şoför Şakası

Bu gün haberimiz 8 mart Dünya Kadınlar gününden sonra Kadın Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul’dan Acemi Şoför Şakası olsun istedik.

Bu gün haberimiz 8 mart Dünya Kadınlar gününden sonra Kadın Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul’dan Acemi Şoför Şakası olsun istedik. Gayet eğlenceli bir içerik olmuş. Hep birlikte dünya kadınlar gününe özel çekilen bu eğlenceli şakayı izleyelim.

Haberimizde sizlere Ralli Şampiyonu ünvanına sahip olan Burcu Burkut Erenkul Porsche bayisinde Taycan denemesi yapma şakası için çekilmiş bir video var. Bizde bunu sizler için haber yaptık. Kadınlara karşı olan şoförlük ön yargısı için hazırlanmış bu video çok eğlenceli geldi bize mutlaka videoyu izlemeniz gerekiyor diye düşünüyoruz.

Kadın Ralli Şampiyonu olan Burcu Burkut Erenkul‘un ve ekibinin hazırlamış olduğu bu videoyu sizler için haber yapmak istedik. Dünya kadınlar günü için ve Kadınlar iyi araba süremez ön yargısı için hazırlanmış bu eğlenceli, şaka videosunu hep birlikte izleyelim. Porsche bayisinde gerçekleşen bu şaka için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Siz de görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Soru: Kadınlar sizce nasıl şoförler?

İlginizi Çekebilir

Turgay Şener

Yerli otomobil sitesi yazarı olan Turgay Şener'e ait otomobil haberleri ve gelişmeler burada yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu